Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak wam poszedl angielski ?? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczyłem tak: (może ktoś potwierdzić?) 1.1 C 1.2 F 1.3 D 1.4 A 1.5 E 2.1 F 2.2-2.5 T 3.1 B 3.2 C 3.3 A 3.4 D 3.5 A 4.1 F 4.2 F 4.3 T 4.4 T 4.5 F 4.6 F 5.1 F 5.2 H 5.3 G 5.4 B 5.5 C 5.6 D 5.7 E 6.1 A 6.2 B 6.3 C 6.4 B 6.5 D 6.6 C 6.7 B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to był lajcik tam matura była banalnie prosta zobaczymy jak jutro pójdzie z rozszerzonom :)a tobie jak poszło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam? ja jestem ciekawa odpowiedzi, spisywał ktoś swoje? ja podaje swoje, nie wiem czy dobrze:) 1) b,f,d,a,e 2)fałsz, prawda, prawda, prawda, prawda 3)b,c,c,c,a 4)prawda, fałsz, prawda, prawda, prawda, fałsz 5)f,h,g,b,c,d,e 6)a,d,c,b,c,c,b Ktoś sie podzieli może swoimi wynikami? a matura wg mnie do zdania jak najbardziej, słownictwo do napisania formy też wałkowane tysiac razy na lekcjach niby, ale jednak stres robi swoje:P mi najwiekszy problem sprawiło dopasowywanie nagłówków, bo takich rzeczy nie robiliśmy nigdy na lekcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do większości się z tobą zgodze , wiekszość mamy tak samo. to odp jakie ja zaznaczyłam 1.1 c 1.2 f 1.3 e 1.4 a 1.5 d 2.1 f 2.2-2.5 t 3.1 b 3.2 c 3.3 a 3.4 d 3.5 a 4.1T 4.2F 4.3T 4.4T 4.5T 4.5F 5.1F 5.2H 5.3G 5.4B 5.5C 5.6D 5.7E 6.1A 6.2D 6.3C 6.4A 6.5C 6.6C 6.7D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie pamiętam tych odpowiedzi jednak słuchając pierwszego zadania z płytki przeraził mnie "bełkot" i po pierwszym razie nie wiedziałam o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe a ja mam 1 C F D A E 2 F T F T T T 3 B C A C D 4 H A D E G F C 5, B B C A D B D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka byla wypowiedz pisemna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile było max pkt do zdobycia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIST OFICJALNY (JESTES NA WAKACJACH W ANG UBIEGASZ SIE O PRACE W WYDAWNICTWIE , NAPISZ O DOSWIADCZENIACH KIEDY MOZESZ ZACZAC ZAPYTAJ O WYPLATE CZEMU CHCESZ PRACOWAC ITP PROSTE A 2 TO ZOSTAWIC KOLEZANCE KOLEDZE KRÓTKA WIADOMOSC ZE WYSZEDLES ZEBY PODALA LEKARSTWA CHOREJ SĄSIADCE NAKARMILA PSA I O KTOREJ WROCISZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludzie ile tam max pkt można było uzyskac bo nie zwróciłem uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktos poprawne odpowiedzi ktorych jest pewien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 za czytanie sluchanie 5za krotka forme 10za list
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie osobiscie byla strasznie latwa... Spodziewalalm sie formalnego i taki tez byl xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wlasnie liczylam na nieformalnny i nie przypomnialam sobie formalnego i d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak zaznyczyliscie w czytaniu ostatnim? czy w tej grze 'smee' czy jakos tak byl przegrany czy go nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GrzechoMistrz napisał:
a jak zaznyczyliscie w czytaniu ostatnim? czy w tej grze 'smee' czy jakos tak byl przegrany czy go nie bylo
Tez sie zasrtanawialam ale zaznaczylam ze nie bylo przegranego bo nic nie bylo o tym wspomniane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latwe w "smee" przegranym byl ten kto znalazl smee'go ostatni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kitty napisał:
latwe w "smee" przegranym byl ten kto znalazl smee'go ostatni
dokładnie pisało że ten kto jako ostatni go odnajdzie przegrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
dokładnie pisało że ten kto jako ostatni go odnajdzie przegrywa
wlaśnie bylo tam napisane takie slowko na literke 'f' ktorego nie znalem, ale zaznaczylem ze ostatni przegrywa bo pisalo cos. Last who.... wszystkich ktorych sie pytalem po maturze mowili ze nie ma przegranego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...